KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggrelief 12101435
nr 1210 1435
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Väggrelief, "Unity". Signerad a tergo, numrerad 91/100. 27x20 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:07:09
12/10 11:56:45